Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016SD3DL1B
SCE016SD3DL1B
5S-SCE016SD3DL1B
SCE016SD3DL1B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | 10 Sec On-Delay |
| Current - Supply: | 65dB @ 6V |