Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016MD3MG4B
SCE016MD3MG4B
5S-SCE016MD3MG4B
SCE016MD3MG4B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.95kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pin Selectable |
| Sound Pressure Level (SPL): | Variable |
| Current - Supply: | 75dB @ 6V |