SCE016MD3DP3B
5S-SCE016MD3DP3B
SCE016MD3DP3B
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:DC
Voltage Range:-
Frequency:6 ~ 16V
Technology:2.9kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Double Pulse
Sound Pressure Level (SPL):Fast
Current - Supply:0.5 PPS
Height - Seated (Max):-
other:75dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated