Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016LD3SU2B
SCE016LD3SU2B
5S-SCE016LD3SU2B
SCE016LD3SU2B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Speed Up |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 85dB @ 6V,61cm,40mA,Top,UL,Panel Mount |