SCE016LD3SS7B
5S-SCE016LD3SS7B
SCE016LD3SS7B
AUDIO PIEZO IND 6-16V PNL MNT
Product Description
Packaging:Bulk
Series:SCE
Driver Circuitry:Indicator
Input Type:Internally Driven
Voltage - Rated:DC
Voltage Range:-
Frequency:6 ~ 16V
Technology:2.9kHz
Operating Mode:Piezo
Duration:Single Tone
Sound Pressure Level (SPL):4 Sec On-Time
Current - Supply:85dB @ 6V
Height - Seated (Max):Terminal Block
other:61cm,40mA,Top,-40C ~ 85C,Panel Mount,1.692 Dia (42.98mm)
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated