Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. SCE016LD3SD5B
SCE016LD3SD5B
5S-SCE016LD3SD5B
SCE016LD3SD5B
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 6 ~ 16V |
| Technology: | 2.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Double Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | 1 Min On-Time @ 5 PPS |
| Current - Supply: | 85dB @ 6V |