SC250DJR
5S-SC250DJR
SC250DJR
AUDIO PIEZO IND 6-250V PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SC |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | AC |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | - |
| Technology: | 60 ~ 250V |
| Operating Mode: | 2kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Slow |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 0.5 ~ 2.5 PPS,60dB @ 60V,61cm,5 ~ 16mA,-,Panel Mount |