Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PLD-27A35WQ
PLD-27A35WQ
5S-PLD-27A35WQ
PLD-27A35WQ
AUDIO PIEZO INDICATOR 3-24V CHAS
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 24V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pin Selectable |
| Sound Pressure Level (SPL): | Variable |
| Current - Supply: | 95dB @ 12V |