Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PL-27N25WQ
PL-27N25WQ
5S-PL-27N25WQ
PL-27N25WQ
AUDIO PIEZO INDICATOR 3-28V CHAS
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 28V |
| Technology: | 2.5kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | 1.2 PPS |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 90dB @ 12V,30cm,15mA,Top,-,Flange |