Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PL-27A35EPQ
PL-27A35EPQ
5S-PL-27A35EPQ
PL-27A35EPQ
AUDIO PIEZO IND 3-24V PNL MNT
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 24V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | 1.2 PPS |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 95dB @ 12V,30cm,15mA,Top,-,Screw Terminal |