Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PL-20A35EWQ
PL-20A35EWQ
5S-PL-20A35EWQ
PL-20A35EWQ
AUDIO PIEZO IND 3-24V PNL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | PL |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 24V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Slow |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 95dB @ 12V,30cm,10mA,Top,-,Flange |