Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PK-26N04P-12AQ
PK-26N04P-12AQ
5S-PK-26N04P-12AQ
PK-26N04P-12AQ
AUDIO MAGNETIC IND 8-14V CHASSIS
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 8 ~ 14V |
| Technology: | 400Hz |
| Operating Mode: | Magnetic |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 80dB @ 12V |
| Height - Seated (Max): | Flange |
| other: | 30cm,45mA,Top,-30C ~ 70C,Panel Mount,Quick Connect Tab - 0.102 (2.60mm) |