Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PF-27N35PSQ
PF-27N35PSQ
5S-PF-27N35PSQ
PF-27N35PSQ
AUDIO PIEZO INDICATOR 3-28V TH
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 28V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Operating Mode: | Piezo (with Feedback) |
| Current - Supply: | 3 PPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 90dB @ 12V,30cm,8mA,Top,-,PC Pins |