Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PF-21N30WQ
PF-21N30WQ
5S-PF-21N30WQ
PF-21N30WQ
AUDIO PIEZO INDICATOR 3-30V CHAS
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | PF |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 30V |
| Technology: | 3kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 3 PPS |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 80dB @ 12V,30cm,12mA,Top,-,Flange |