Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PB-12N23P-09Q
PB-12N23P-09Q
5S-PB-12N23P-09Q
PB-12N23P-09Q
AUDIO MAGNETIC IND 7-11V TH
| Series: | PB |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 9V |
| Frequency: | 7 ~ 11V |
| Technology: | 2.3kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 85dB @ 9V |
| Height - Seated (Max): | PC Pins |
| other: | 10cm,50mA,Top,-20C ~ 70C,Through Hole,0.472 Dia (12.00mm) |