Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. PB-12N23P-05AQS
PB-12N23P-05AQS
5S-PB-12N23P-05AQS
PB-12N23P-05AQS
AUDIO MAGNETIC XDCR 4-7V TH
| Series: | PB |
| Driver Circuitry: | Transducer |
| Input Type: | Externally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 5V |
| Frequency: | 4 ~ 7V |
| Technology: | 2.3kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 85dB @ 5V |
| Height - Seated (Max): | PC Pins |
| other: | 10cm,30mA,-,-20C ~ 70C,Through Hole,0.472 Dia (12.00mm) |