Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE28MWH1
MSE28MWH1
5S-MSE28MWH1
MSE28MWH1
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 20 ~ 28V |
| Technology: | 3.95kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Whooping |
| Sound Pressure Level (SPL): | 5 SPS |
| Current - Supply: | 75dB @ 20V |
| Height - Seated (Max): | PC Pins |
| other: | 30cm,50mA,Top,-40C ~ 65C,Through Hole,0.906 L x 0.906 W (23.00mm x 23.00mm) |