Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE28MTT3S
MSE28MTT3S
5S-MSE28MTT3S
MSE28MTT3S
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 20 ~ 28V |
| Technology: | 3.35kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Ringer |
| Sound Pressure Level (SPL): | 3 Tone |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 20V,30cm,50mA,Top,Washable,PC Pins |