Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE28MPS1
MSE28MPS1
5S-MSE28MPS1
MSE28MPS1
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 20 ~ 28V |
| Technology: | 3.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Short |
| Current - Supply: | 1 PPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 20V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |