Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE28MDT7S
MSE28MDT7S
5S-MSE28MDT7S
MSE28MDT7S
AUDIO PIEZO INDICATOR 20-28V TH
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 20 ~ 28V |
| Technology: | 3.85kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 7 WPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 20V,30cm,50mA,Top,Washable,PC Pins |