Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE28MDP2
MSE28MDP2
5S-MSE28MDP2
MSE28MDP2
AUDIO PIEZO INDICATOR 16-28V TH
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 16 ~ 28V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Double Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 2 PPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 16V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |