Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE14MSU2
MSE14MSU2
5S-MSE14MSU2
MSE14MSU2
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MSE |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 7 ~ 14V |
| Technology: | 3.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Speed Up |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 7V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |