Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE14MPS1
MSE14MPS1
5S-MSE14MPS1
MSE14MPS1
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MSE |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 7 ~ 14V |
| Technology: | 3.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Pulse |
| Sound Pressure Level (SPL): | Short |
| Current - Supply: | 1 PPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 7V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |