Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE14MDT7
MSE14MDT7
5S-MSE14MDT7
MSE14MDT7
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 7 ~ 14V |
| Technology: | 3.85kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 7 WPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 75dB @ 7V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |