Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE14MCM3
MSE14MCM3
5S-MSE14MCM3
MSE14MCM3
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 7 ~ 14V |
| Technology: | 3.9kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Chime |
| Sound Pressure Level (SPL): | Repeating every 1 Sec |
| Current - Supply: | 75dB @ 7V |
| Height - Seated (Max): | PC Pins |
| other: | 30cm,50mA,Top,-40C ~ 65C,Through Hole,0.906 L x 0.906 W (23.00mm x 23.00mm) |