Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. MSE14LDT7
MSE14LDT7
5S-MSE14LDT7
MSE14LDT7
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Voltage Range: | - |
| Frequency: | 7 ~ 14V |
| Technology: | 3.85kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Warble |
| Sound Pressure Level (SPL): | Fast |
| Current - Supply: | 7 WPS |
| Height - Seated (Max): | Through Hole |
| other: | 85dB @ 7V,30cm,50mA,Top,-,PC Pins |