AWB-20R6-24
5S-AWB-20R6-24
AWB-20R6-24
Inc.
Product Description
| Packaging: | 2 |
| Series: | Bulk |
| Driver Circuitry: | Obsolete |
| Input Type: | Indicator |
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | 24V |
| Technology: | 18 ~ 30V |
| Operating Mode: | - |
| Duration: | Magnetic |
| Sound Pressure Level (SPL): | Gong |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | -,25mA,Top,-10C ~ 55C,Base Mount,5.984 Dia (152.00mm) |