Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ASI12N35MQ
ASI12N35MQ
5S-ASI12N35MQ
ASI12N35MQ
AUDIO PIEZO IND 3-15V SMD
Product Description
| Packaging: | - |
| Series: | ASI |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 3 ~ 15V |
| Technology: | 3.5kHz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 83dB @ 12V |
| Height - Seated (Max): | Solder Pads |
| other: | 10cm,10mA,Top,-20C ~ 100C,Surface Mount,0.551 L x 0.551 W (14.00mm x 14.00mm) |