Alarms, Buzzers, and SirensMallory Sonalert Products Inc. ASI09N27M-05Q
ASI09N27M-05Q
5S-ASI09N27M-05Q
ASI09N27M-05Q
AUDIO MAGNETIC IND 3-7V SMD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | ASI |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 5V |
| Frequency: | 3 ~ 7V |
| Technology: | 2.7kHz |
| Operating Mode: | Magnetic |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 80dB @ 3V |
| Height - Seated (Max): | Solder Pads |
| other: | 10cm,30mA,Top,-20C ~ 70C,Surface Mount,0.374 L x 0.374 W (9.50mm x 9.50mm) |