AI-4228-S-FP16
5S-AI-4228-S-FP16
AI-4228-S-FP16
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | 12V |
| Technology: | 6 ~ 16V |
| Operating Mode: | 2.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Pulse |
| Current - Supply: | Fast |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | 3 PPS,88dB @ 12V,10cm,10mA,-,Panel Mount |