AI-4228-P-SP120
5S-AI-4228-P-SP120
AI-4228-P-SP120
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | AC |
| Frequency: | DC |
| Technology: | 110V |
| Operating Mode: | 30 ~ 120V |
| Duration: | 2.8kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | Piezo |
| Current - Supply: | Pulse |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | Slow,1 PPS,92dB @ 110V,10cm,-30C ~ 85C,- |