AI-4228-P-FP28D
5S-AI-4228-P-FP28D
AI-4228-P-FP28D
Inc.
Product Description
| Packaging: | 40 |
| Series: | Bulk |
| Driver Circuitry: | Obsolete |
| Input Type: | Indicator |
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | AC |
| Frequency: | DC |
| Technology: | 12V |
| Operating Mode: | 6 ~ 28V |
| Duration: | 2.8kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | Piezo |
| Current - Supply: | Pulse |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | Fast,3 PPS,90dB @ 12V,10cm,-30C ~ 85C,- |