AI-4228-P-C28
5S-AI-4228-P-C28
AI-4228-P-C28
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | 12V |
| Technology: | 6 ~ 28V |
| Operating Mode: | 2.8kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 88dB @ 12V,10cm,10mA,Top,-,Screw Terminal |