AI-4228-P-C250
5S-AI-4228-P-C250
AI-4228-P-C250
Inc.
Product Description
| Packaging: | 40 |
| Series: | Bulk |
| Driver Circuitry: | Obsolete |
| Input Type: | Indicator |
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | AC |
| Frequency: | DC |
| Technology: | 220V |
| Operating Mode: | 60 ~ 250V |
| Duration: | 2.8kHz |
| Sound Pressure Level (SPL): | Piezo |
| Current - Supply: | Single Tone |
| Height - Seated (Max): | - |
| other: | -,94dB @ 220V,10cm,18mA,-,Panel Mount |