AI-4219-P-C48
5S-AI-4219-P-C48
AI-4219-P-C48
Inc.
Product Description
| Packaging: | 40 |
| Series: | Bulk |
| Driver Circuitry: | Obsolete |
| Input Type: | Indicator |
| Voltage - Rated: | Internally Driven |
| Voltage Range: | DC |
| Frequency: | 24V |
| Technology: | 10 ~ 48V |
| Operating Mode: | 1.9kHz |
| Duration: | Piezo |
| Sound Pressure Level (SPL): | Single Tone |
| Current - Supply: | - |
| Height - Seated (Max): | Panel Mount |
| other: | 81dB @ 24V,10cm,8mA,Top,-,Screw Terminal |