63S1120
5S-63S1120
63S1120
AUDIO PIEZO INDICATOR 9-15V CHAS
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | DB-E638 |
| Driver Circuitry: | Indicator |
| Input Type: | Internally Driven |
| Voltage - Rated: | DC |
| Voltage Range: | 12V |
| Frequency: | 9 ~ 15V |
| Technology: | 400Hz |
| Operating Mode: | Piezo |
| Duration: | Single Tone |
| Sound Pressure Level (SPL): | - |
| Current - Supply: | 75dB @ 12V |
| Height - Seated (Max): | Flange |
| other: | 30cm,25mA,Top,-10C ~ 60C,Panel Mount,Wire Leads |
Related special
-
- 640445-4
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
-
- 640445-9
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
-
- 63819-1500
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- In stock
-
- 640456-4
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)
- In stock
-
- 65440R
- Echelon Corporation
- IZOT U60 FT NETWORK INTERFACE MO
- In stock
-
- 602-ND
- SCC68692E1N40
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC68692C1N40
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC2692AE1N28
- 602
- In stock
-
- 602-ND
- SCC2692AE1N40
- 602
- In stock
-
- 664GI-01LF
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-02LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664GI-01LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-03LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 664G-01LFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
-
- 660GILFT
- IDT
- Integrated Device Technology Inc
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products












